PROJEKT BIORESTART - OPRAVA METABOLISMU

07.01.2022

Připravuji nový projekt na www.biorestart.cz

(předpokládaná doba spuštění webu je 01/2023, najdete zde plno informací a mé přednášky, díky nimž bude jednodušší vám předávat informace a konzultovat již přímo vaše individuální potřeby)

Projekt Biorestart vzniká na základě mého studia oficiálních i neoficiálních informací o příčinách chronických civilizačních onemocnění a dysfunkčního metabolismu. Má za cíl pomoci vám odstranit jednu z příčin těchto onemocnění a sice nerovnováhu minerálních látek a vitaminů ve tkáních. Je to zcela zásadní věc, pokud chcete obnovit/dlouhodobě udržet dobré zdraví. Oprava nerovnováhy minerálních látek a vitaminů v těle sama o sobě může být velkým přínosem pro vaše zdraví. Pokud je tato cesta kombinována s dalšími postupy, garantuji vám, že máte dobře namířeno k dlouhodobému zdraví. Sama jsem touto cestou šla a nadále jdu. Přijměte moje pozvání se přidat a vzít své zdraví do svých rukou.

Proč oprava metabolismu?

Oprava metabolismu stručně vysvětluje to, co mnou nabízené postupy přináší pro tělo. Pokud nepřijímáme dostatek živin a nebo je příjem jednotlivých živin nevyvážený (u všech vitaminů a minerálních látek skutečně neplatí heslo "čím více, tím lépe"), vede to zcela nevyhnutelně k postupnému zhoršení všech funkcí organismu a k postupnému zpomalování metabolismu (což se běžně svádí na stárnutí a je nám tvrzeno, že je to normální - není!). Už asi není potřeba nikoho přesvědčovat o tom, že běžná strava dnešní doby není schopna pokrýt všechny potřeby lidského organismu co do kvality a dostatečného množství živin. Situaci navíc komplikuje to, že přijímáme (často nevědomě) potraviny obohacené o aditiva a syntetické formy vitaminů a také často mnoho doplňků stravy a potravin, z nichž některé mají na náš metabolismus vliv zcela nevhodný a to zejména z toho důvodu, že ještě prohlubují nepoměr přijímaných živin.

Pro koho je to vhodné?

To, co přináším je vhodné pro každého. Jde o postupy, které naše tělo navrací do rovnováhy pomocí zařazení vhodných potravin a někdy také doplňků stravy - těch, které vhodné jsou. Dále je nutné omezení/vyloučení toho, co vhodné není. Jak moc je člověk v nerovnováze lze určit podle symptomů/ diagnózy chronických civilizačních "nevíme, co s tím" onemocnění. Mezi ty patří například: chronický únavový syndrom, fibromyalgie, chronická borelióza, obezita (a zpomalený metabolismus, tělo nereagující na diety ani pohyb), vysoký krevní tlak, úzkosti a deprese, stavy nechutenství bez zjevné příčiny, anémie, stavy vyčerpání u jinak "zdravých" lidí, nespavost, poruchy funkce štítné žlázy a mnohé další. Lékaři bohužel často zaměňují symptomy vzniklé na podkladu nerovnováhy živin za klinický obraz mnohých onemocnění.

Jak mám začít?

Objednejte se ke mně na konzultaci, kde vám povím více. Využijte možnosti slyšet ode mě veškeré informace on-line naživo. Plánuji jít do budoucna v obecných věcech formou přednášek a konzultovat jen ten zcela individuální obsah (cílem je zefektivnění mojí práce a možnost pracovat s více klienty).


Metabolismus = přeměna živin na energii = základ pro dobré zdraví

  • Odstranění příčin chronických civilizačních onemocnění*
  • Oprava buněčné nerovnováhy minerálních látek a vitaminů**

* na fyziologické úrovni = dobré trávení, pravidelná a metabolicky v(ý)hodná strava, kvalitní spánek, optimální (ani moc, ani málo) pohyb

** na buněčné úrovni = oprava metabolismu na buněčné úrovni prostřednictvím odstranění buněčné dysbalance minerálních látek a vitaminů