BIORESTART

Nenarodili jsme se proto, abychom byli unavení, vyčerpaní a nemocní!


  • LÉČBA CHRONICKÝCH CIVILIZAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ STRAVOU
  • odstranění buněčné nerovnováhy minerálních látek a vitaminů
  • obnovení produkce energie v těle
  • znovunavrácení těla k jeho přirozenému fungování

Projekt BIORESTART vzniká na základě mého studia příčin chronických civilizačních onemocnění a dysfunkčního metabolismu. Má za cíl pomoci vám odstranit jednu z příčin těchto onemocnění a sice nerovnováhu minerálních látek a vitaminů ve tkáních. Je to zásadní věc, pokud chcete obnovit/dlouhodobě udržet dobré zdraví. Tyto postupy jsou velmi účinné, ale bohužel nejsou zatím příliš známé. Pracuji na tom, aby to bylo jinak :-) Je to cesta k udržení dlouhodobého zdraví. 

Oprava metabolismu 
Tyto v zásadě jednoduché, ale pro tělo velmi efektivní postupy přináší optimalizaci všech funkcí organismu. Zní to až neuvěřitelně optimisticky, ale je to prosté a jednoduché. Tak moc, až to lékaři i pacienti přehédnou. Pokud nepřijímáme dostatek živin anebo je příjem živin nevyvážený (u všech vitaminů a minerálních látek skutečně neplatí heslo "čím více, tím lépe"), vede to nevyhnutelně ke snížení produkce energie v těle, k postupnému zhoršování všech (!) funkcí organismu a ke zpomalování metabolismu. To se běžně svádí na stárnutí a je nám tvrzeno, že je to normální - není! Strava byla odjakživa považována za lék, protože jím skutečně je. 

Metabolismus = přeměna živin na energii = základ pro dobré zdraví

K metabolismu přistupuji ve dvou rovinách:

  1. Odstranění příčin chronických civilizačních onemocnění
    (na fyziologické úrovni = dobré trávení, pravidelná a metabolicky v(ý)hodná strava, kvalitní spánek, optimální "ani moc, ani málo" pohyb)
  2. Oprava buněčné nerovnováhy minerálních látek a vitaminů = BIORESTART
    (na buněčné úrovni = oprava metabolismu na buněčné úrovni prostřednictvím odstranění buněčné dysbalance minerálních látek a vitaminů)

Stravování
Běžná strava dnešní doby není schopna pokrýt všechny potřeby organismu co do kvality a množství živin (a to platí i přes to, že se doteď na lékařských fakultách vyučuje opak). Situaci navíc komplikuje to, že přijímáme potraviny obohacené o aditiva a syntetické formy vitaminů, nevhodné doplňky stravy a potraviny, které narušují přirozené metabolické procesy a dále prohlubují nepoměr přijímaných živin.

Pro koho je Biorestart vhodný?
Biorestart je vhodný pro každého. Jde o postupy, které naše tělo navrací do rovnováhy pomocí zařazení vhodných potravin a někdy také doplňků stravy - těch, které vhodné jsou. Dále je nutné omezení/vyloučení toho, co vhodné není. Jak moc je člověk v nerovnováze lze určit podle symptomů/diagnózy chronických civilizačních "nevíme, co s tím" onemocnění. Mezi ty patří například: nespavost, stavy únavy až vyčerpání u jinak "zdravých" lidí,  vysoký krevní tlak, stavy nechutenství bez zjevné příčiny, anémie, poruchy funkce štítné žlázy, obezita (a zpomalený metabolismus, tělo nereagující na diety ani pohyb), chronický únavový syndrom, fibromyalgie, chronická borelióza, úzkosti, deprese a mnohé další. Lékaři bohužel často zaměňují symptomy vzniklé na podkladu nerovnováhy živin za klinický obraz mnohých onemocnění.

Jak mám začít?
Objednejte se ke mně na konzultaci on-line, kde vám povím vše podstatné. Na základě první konzultace (anamnézy) se vás budu ptát na vše možné a zjistím která část celého protokolu je pro vás aktuálně nejvhodnější. 

Těším se na Vás!

Veronika